Str. Voila nr. 114, CAMPINA, Jud. PRAHOVA
Telefon: 0344.101.118

Contact

   

Telefoane:
Centrala: 0344.101.118
Camera de Garda: 0244.335.161
Camera de Garda: 0344 101 118 – int. 833
Secretariat: 0344 101 118 – int. 800,
Luni – Joi: 08:00 – 16:30,
Vineri: 08:00 – 14:00.
Fax: 0344.102.034; 0244.335.161

 

      Compartimente administrative

      Secretariat
      Manager
      Director Medical
      Director Financiar
      A.A.I.T.T – Achizitii
      Contabilitate
      R.U.N.O.S
      Statistica si Informatica medicala
      Juridic
      Asistenta sociala
      Auditor

      Adrese email; telefon mobil

      secretariat@spitalulvoila.ro ;
mobil:  0759043249
      manager@spitalulvoila.ro ;
mobil:   0759043282
      director_medical@spitalulvoila.ro ;
mobil:   0759043263
      director_financiar@spitalulvoila.ro ;
mobil:   0770380605
      aaitt@spitalulvoila.ro ;
mobil:   0759043248, 0774025821
      contabilitate@spitalulvoila.ro;
mobil:  0759043252
      runos@spitalulvoila.ro ;
mobil:   0759043253
      statistica_info@spitalulvoila.ro ;
mobil:   0759043251
      juridic@spitalulvoila.ro ;
mobil:   0774025830
      asistentasociala@spitalulvoila.ro ;
mobil:   0759043250
      audit@spitalulvoila.ro ;
mobil:   0771744804

Telefon Contact

Luni – Vineri 09:00 – 18:00 pm
0344.101.118

E-mail

Ne puteti contacta prin email:
secretariat@spitalulvoila.ro

Adresa

Str. Voila nr. 114, CAMPINA, Jud. PRAHOVA. Modalitati de acces: Cu transport in comun: maxi – taxi din Campina la interval de 20 minute sau cu autoturismul personal.

Date de contact pe sectii

Click pe fiecare sectie pentru a afla datele de contact

Sectia 1

Servicii medicale sectia 1...

Sectia 2

Servicii medicale sectia 2...

Sectia 3

Servicii medicale sectia 3 ...

Sectia 4

Servicii medicale sectia 4 ...

Sectia 5

Servicii medicale sectia 5...

Sectia 6

Servicii medicale sectia 6...

Sectia 7 – Cronici

Servicii medicale: Serviciile ...

Sectia Sanatoriala

Servicii medicale sectia ...

Sectie Psihiatrie Pedriatica

Servicii medicale psihiatrie ...